Adres Bigilerimiz

Yeni Hal Mh. 5940 sokak
No:4 Akdeniz / Mersin

0537 797 23 41  0324 234 83 71

Ofis temizliği, evden çok zaman geçirdiğiniz işyerinize temiz ve sağlıklı ortamlar sağlamaktadır. Yetkili temizlik firmaları sayesinde hijyenik olmayan çalışma ortamlarına son verebilirsiniz. Ofis temizliği alanında çalışan birçok firma arasından doğru bir tercih yaparak daha uygun fiyatlara temizlik işlerinizi işinin uzmanlarına yaptırabilirsiniz.

Mersin Çoşarlar Temizlik  Şirketi olarak; ofis temizliği konusunda, daha kolay ve pratik çalışma saatleri ile çalıştığınız mekanlarınızı sağlıklı hale getirmek bizim en büyük görevimizdir. Ofis temizliği, genellikle hafta sonları ve akşam part-time hizmet vererek, size hiç bir şekilde rahatsızlık vermiyoruz.

Ofis temizliği, iş yerinizde yaratılan sağlıklı ortamın yanı sıra işyerindeki çalışanların motivasyonunu da olumlu yönde etkiler. Hijyenin yanı sıra görsel estetik katacak, işyerinize gelen misafirlere karşı da mahcup olmamanızı sağlayacaktır. Ofis temizliği, müşterilerinizin ve çalıştığınız başka yöneticilerin gözünde ofisinizin prestijini arttıracaktır.

Ofis temizliği, alışılmış kalıplarınızı yıkıyor. Tertemiz iş yeri garantisi veren ofis temizliği firmaları, verdiği kaliteli hizmetle en kısa sürede temizlik ihtiyacınızı karşılıyor. Zamanla temizlenmeyen ofislerimizde mikroplar toza dönüşür, hastalanmamıza yol açar. Temizlik şirketine yaptıracağınız ofis temizliği hizmetiyle bu sorunlarla karşılaşmamış olursunuz.

Ofis temizliği konusunda öncelikle bir firmadan expertiz hizmeti almalısınız. Ofisinizin incelendikten sonra ne zaman temizleneceğine, periyotlarına ve temizleyecek kişi sayısının belirlenmesine karar verilir. Raporlama sonucu karara varılırsa profesyonel ekip temizlik işlerinizi belirlenen aralıklarda gerçekleştirir.

Ofisinizde ve iş yerinizde, rahat ve hijyenik çalışma ortamı sağlayan temizlik şirketimiz ofislerde;

  •          Bilgisayar,
  •          Masa,
  •          Sandalye,
  •         WC banyo temizliği,
  •         Mutfak,
  •         Cam temizliği,
  •         Ofis genel temizliği,

      Islak zeminlerin temizliğinde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat ederek bakterilerin yok edilmesi gibi detayları hususların temizliğinde uzman ekibimiz günümüz teknolojisinin yardımı ile ofis temizliğinizi yapmaktadır.

ADRES

Yeni Hal Mh. 5940 sokak
No:4 Akdeniz / Mersin

E-MAIL

cosarlartemizlik@hotmail.com

0537 797 23 41

0324 234 83 71

Copyright © 2018, Mersin Temizlik Firmaları. All Rights Reserved.

Tasarım ve Kodlama : Mersin Web Bilişim