Adres Bigilerimiz

Yeni Hal Mh. 5940 sokak
No:4 Akdeniz / Mersin

0537 797 23 41  0324 234 83 71

Coşarlar Temizlik Şirketi olarak ev temizliğinin önemini bilen ve bu konuda son derece hassas yaklaşan bir firmayız. Evlerimiz bizlerin ve sevdiklerimizin bir arada olduğu, ailemizle vaktimizi geçirdiğimiz alanlardır. Ev temizlik hizmeti sunarken birçok faktör dikkate alınır. Çünkü evler çeşitli özelliklerde ve farklı ebatlarda olabilmektedir. Gerek müşterimizi mağdur etmemek gerekse doğru planlamayı yapmak adına bu bilgilerin alınması son derece önem arz eden konulardır.

 

Ev temizliğinde evin kaç metrekare olduğu evde tadilat veya tamirat yapılıp yapılmadığı evlere gönderilecek temizlik personel sayısının belirlenmesinde etkindir.

 

Evlerimiz daha çok kullanıldıkları için genelde çabuk kirlenir ve sürekli olarak temizlenmesi gerekir. Fakat bu temizlik yeterli değildir. Periyodik olarak profesyonel destek almamız gerekir. Özellikle evlerimizin temizliğinin göz ardı edilmesi veya aksatılması durumunda böcekler için uygun alan halini alır. Evlerimizde bakteriler ve hastalığa neden olacak diğer unsurlarla karşı karşıya kalırız. COŞARLAR TEMİZLİK firması bünyesinde çalışan tüm personeller yaptıkları işler konusunda gerekli eğitimleri almış ve bu aşamada en iyi hizmeti sizlere sunmak için donatılmışlardır. Evlerinizde yer alan banyo, tuvalet, salon, oda, balkon gibi alanların temizliği, camların silinmesi, rafların ve dolap arkalarının temizliği ev temizlik hizmetleri kapsamındadır.

ADRES

Yeni Hal Mh. 5940 sokak
No:4 Akdeniz / Mersin

E-MAIL

cosarlartemizlik@hotmail.com

0537 797 23 41

0324 234 83 71

Copyright © 2018, Mersin Temizlik Firmaları. All Rights Reserved.

Tasarım ve Kodlama : Mersin Web Bilişim