Adres Bigilerimiz

Yeni Hal Mh. 5940 sokak
No:4 Akdeniz / Mersin

0537 797 23 41  0324 234 83 71

Mersin İnşaat Sonrası Temizlik

mersin temizlik şirketleri

Evinizde, ofisinizde veya büronuzda bir takım tadilatlar yaptırdınız veya yeni yeni taşınacaksınız ancak inşaat sonrası temizlik yapılmamış durumda. Camlarınız, pencereleriniz inşaat veya tadilat nedeniyle kirli bir hal almış, fayanslarınız alçı atıkları ve benzeri etkenler ile kötü durumda, mermerler boya içerisinde, mutfak veya tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekiyor. Bu tür durumları artık dert etmenize gerek kalmıyor.

Mersin temizlik firmaları içerisinde en seçkin firmalardan bir tanesi olan Coşarlar Temizlik, deneyimli kadrosuyla inşaat sonrasında da sizleri yalnız bırakmıyor. Camlarınızı, fayanslarınızı, mermerlerinizi, kısacası inşaat sonrası tüm işleri uygun fiyata ve özenli bir şekilde Coşarlar Temizlik'e emanet edebilirsiniz. İtinayla çalışan Coşarlar Temizlik, tadilat geçiren ofisinizi veya evinizi sizlere temiz bir şekilde iade ediyor.

Mersin Ev Temizlik Şirketi

mersin temizlik şirketleri

 Evinizin temizletmek için firmamızı tercih etmeniz durumunda kimyasal, makine ve benzeri gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez. Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile yerine getirir. Size geriye sadece tertemiz bir evde yaşamak kalır.


Mersin Ofis ve Büro Temizliği

mersin temizlik şirketleri

İnsanlar, yaşamlarının büyük bir bölümünü iş yerlerinde çalışarak ve para kazanarak geçirirler. Ofis ve Bürolar, çalışan insanların evden sonra en çok zaman geçirdikleri yerlerdir. Çalışan insanların sağlığı için bu gibi çalışma ortamlarının temizliğine büyük önem verilmelidir. Büroların ve ofislerin temizlikleri, bazı temizlik şirketleri aracılığıyla belirli aralıklarla yaptırılabilir.

Mersin'de yer alan, Ofis ve Büro temizliği konusunda lider konumda olan Mersin Temizlik Şirketlerinden Coşarlar Temizlik, ofisinizin veya büronuzun en ince detaylarına inerek özenli bir biçimde temizleme işlemini yapmaktadır.
Coşarlar Temizlik, işini özenle yapan bir temizlik firması olmasıyla birlikte müşteri memnuniyeti garantisi veren nadir temizlik şirketlerinden bir tanesidir. Henüz Coşarlar Temizlik ile çalışmadıysanız, farkı sizlerde farkedeceksiniz.

Mersin Dış Cephe Cam Temizliği

mersin temizlik şirketleri

Coşarlar Temizlik'in sayısız hizmetlerinden bir tanesi de dış cephe temizliğidir. Uzman kadrosu, platformu, vinç ve sepet yardımı ile yapılan dış cephe temizliklerinde,mersin temizlik şirketleri arasında lider konumda olan coşarlar temizlik, müşteri memnuniyeti ile her işini noktalamaktadır. Platform, vinç ve sepet yardımı olmadan mümkün olmayan dış cephe temizliklerinde, bina sahiplerinin herhangi bir temizlik firması ile anlaşmadan kendilerinin yapması tehlikeli ve bir o kadar da zordur. Binalara uygun vinç bulmak, vinç şirketi ile anlaşmak ve temizliği yapacak eleman sağlamak uzun süren ve yüksek ücret gerektiren etkenlerdendir. Tüm bunlarla birlikte yüksek mesafelere çıkan elemanlar için de risk almak gerekir.

Mersin temizlik hizmetlerinin lider ismi Coşarlar Temizlik ile tüm bu masraflardan kurtulabilir, uygun ücret ve müşteri memnuniyeti ile dış cephe temizliğinizi sağlayabilirsiniz.

Mersin Halı Yıkama

mersin temizlik şirketleri

Halılarınız her geçen gün kirlenmekte ve kötü bir hal almaya başlamaktadır. Bu nedenle halılar, belirli zamanlarda düzenli olarak halı yıkama şirketlerine verilmelidir. Evde, balkonda veya dışarıda yaptığınız halı yıkama işlemleri, firmaların yaptıkları halı yıkama servisi kadar iyi sonuç vermez. Halı yıkama hizmeti sunan temizlik şirketleri, doğru ürünler ve halı yıkama şampuanları kullanarak halınızı bazı teknikler ile ilk günkü haline getirebilir. Doğru halı temizleme şirketi belirlemek için iyi bir araştırma yapmak şart. Yanlış seçimler sonrası halılarınız yıpranabilir ve boş yere harcamalar yapabilirsiniz. Coşarlar Temizlik, mersin temizlik firmaları arasında yer almaktadır.
Mersin'de yer alan, halı yıkama hizmeti sunan firmalardan biri de Coşarlar Temizlik'tir. Mersin temizlik hizmetleri başlığı altında onlarca hizmeti bulunan Coşarlar Temizlik, halı yıkama konusunda da müşterilerini memnun etmektedir.
Mersin temizlik şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Coşarlar Temizlik ile irtibata geçmek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Mersin Zemin Cilalama

mersin temizlik şirketleri

 Zeminin görünümünü iyileştirmek ve zemin yüzeyini dış etkenlere karşı korumak amacıyla zemin cilaları kullanılmaktadır. Cilası düzgün yapılmış zeminler, dairelerin ve binaların görünüşlerini iyi yönde etkileyecektir. Cilalama işlemleri sonrasında zeminlerin ve yüzeylerin ömrü uzamakla kalmayıp temizlenmesi kolaylaşır ve tozlanmasına engel olunur. Aynı zamanda estetik görünmesine yardımcı olur.

Cilalama hizmetlerinde de mersin temizlik şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Coşarlar Temizlik, özenli bir şekilde zeminlerinizi ve yüzeylerinizi uygun fiyata temizlemektedir.

ADRES

Yeni Hal Mh. 5940 sokak
No:4 Akdeniz / Mersin

E-MAIL

cosarlartemizlik@hotmail.com

0537 797 23 41

0324 234 83 71

Copyright © 2017, Mersin Temizlik Firmaları. All Rights Reserved.

Tasarım ve Kodlama : Mersin Web Bilişim